Dette komfortable og velutstyrte feriehuset ligger på en stor naturtomt i Trieb. Den vakre hagen gir mange muligheter til å leke og spille ball - det er god plass til å løpe rundt. Huset har 1 soverom med dobbeltseng, i stuen er det mulighet for å lage to soveplasser til. Det er en fin stor overbygd terrasse med en mursteinsgrill hvor du kan nyte mange koselige timer sammen. Terrassen er husets forlengede arm. Skiområdet Schöneck: For skiløpere og snowboardere er det forskjellige bakker og heiser av alle vanskelighetsgrader.


Feriehus
Trieb
DSA210
Feriehus - Trieb , Tyskland
- Sleeps up to 4
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 1 pet allowed
Fasiliteter
Alpint
Anlagt hage : 1000 m2
Feriehus : 50 m2
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Kjæledyrvennlig
Kvalitetshagemøbler
Livet utendørs
Røykfritt hus
Vedovn
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon