Vakkert feriehus med privat basseng, med plass til 13 personer, fordelt på fem soverom og to bad, i vakre landlige omgivelser i Andalucía. Beliggenheten lar deg enkelt besøke byene Cordoba, Malaga, Sevilla og Granada og ta en tur til den spektakulære Torcal de Antequera eller Iznájar. Huset er omgitt av en stor olivenlund og uten naboer i nærheten, noe som garanterer absolutt privatliv. Det har også en grill og en vakker åpen terrasse hvor du kan nyte naturen. Eiendommen er inngjerdet og gir deg derfor muligheten til å observere dyrene på de omkringliggende gårdene uten at de har tilgang til eiendommen.
Feriehus
Archidona
EAC351
Feriehus - Archidona , Spania
Førerkort- eller registreringsnummer: VTAR/MA/01738
- Sleeps up to 13
- 5 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 3 pets allowed
Fasiliteter
Feriehus : 151 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 5 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Innegjerdet tomt
Innsjø
Kaffetrakter
Naturtomt/anlagt hage : 720 m2
Peis
Røykfritt hus
Utendørs basseng : 36 m2
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon