Dette vakre huset i den slovenske karsten tilbyr ultimat komfort for 12 gjester i rolige og grønne omgivelser. I de to etasjene og i kjelleren er det alt du trenger for en avslappende ferie. I første etasje er det en stor stue, kjøkken og spisestue. Foruten to store og komfortable soverom, hvorav det ene har utgang til hagen, har første etasje et stort bad og et separat toalett. I første etasje er det tre soverom og et bad med separat toalett. I kjelleren er det et rom med badstue og et salongområde med fotballbord og brettspill. I den velholdte hagen er det et stort svømmebasseng og to utendørs boblebad, samt et fullt utstyrt utekjøkken. Eieren tilbyr lokale delikatesser, tørket kjøtt, pølser og hjemmelaget syltetøy.


Feriehus
Sezana
SCR270
Feriehus - Sezana , Slovenia
- Sleeps up to 12
- 5 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Fasiliteter
All Inclusive
Badstue
Felles vaskemaskin
Feriehus : 279 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 6 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Innegjerdet tomt
Kaffetrakter
Kvalitetshagemøbler
Livet utendørs
Luxury Collection
Oppvaskmaskin
Outdoor wellness
Røykfritt hus
Utendørs basseng : 78 m2
Utendørs boblebad : 6 personer
Utsikt over landskap
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon