Flott hus i norsk bondestil med vakre tremøbler og med torv på taket. Kort kjøretur til skianlegg og andre aktiviteter i Rauland. Du kan også kjøre fra hytta til gode langrennsløyper. I Rauland kan du gå fotturer, fiske, sykle og ri. Du kan dra på toppturer eller kanoturer. Tilbudene er varierte og det er ikke langt til de andre attraksjonene i Telemark. Ta de historiske kanalbåtene gjennom slusene i Telemarkskanalen, som europeiske guidebøker kalte "verdens åttende underverk" da den åpnet i 1892. Alt ligger altså til rette for en spennende og inspirerende ferie.


Feriehus
Rauland/Sandviki
N35562
Feriehus - Rauland/Sandviki , Norge
- Sleeps up to 7
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Feriehus : 55 m2
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Innsjø
Kaffetrakter
Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
Røykfritt hus
Støvsuger
Vedovn
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon