Velkommen til Ornes og dette vakre feriehuset med sin unike utsikt over Sognefjorden og helt til Solvorn. Det er balsam for sjelen! Fra huset kan du gå til Urnes stavkirke, en av de eldste stavkirkene i Norge og på UNESCOs verdensarvliste. Du møter garantert et rådyr eller to på de mange turstiene i området. Det er gode fiskemuligheter i fjorden rett nedenfor huset. Vårt tips: Besøk idylliske Solvorn og Skjolden. Dagsturer til Jostedalsbreen og Breheimen nasjonalpark anbefales også.


Feriehus
Ornes/Luster
N23005
Feriehus - Ornes/Luster , Norge
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Alpint
Feriehus : 88 m2
Fjord
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
Peisovn
Røykfritt hus
Støvsuger
Tomt direkte ved vann : 700 m2
Usjenert tomt
Vaskemaskin
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon