Feriehus - Långasand/Falkenberg , Sverige - S16286 1
Feriehus - Långasand/Falkenberg , Sverige - S16286 2
Feriehus
Långasand/Falkenberg
S16286

Feriehus - Långasand/Falkenberg , Sverige

  • Sleeps up to 6
  • 4 bedrooms
  • 1 bathroom
  • Up to 2 pets allowed
Et sjarmerende hus med en vakker beliggenhet rett ved sjøen, bare en kort spasertur fra fine, langgrunne sandstrender.

Feriehuset er meget godt innredet både innvendig og utvendig. Huset består av 2 enheter, der hovedhuset har 2 soverom, en koselig og innbydende stue kombinert med et friskt og velutstyrt kjøkken, samt toalett og dusj med badstue inne. Overfor det mindre huset er det en stor og veldig innbydende terrasse med komfortable møbler hvor du kan tilbringe mange lange dager i solen eller nyte måltider sammen.

På den andre siden av terrassen ligger den mindre enheten, og her er det 1 soverom med en liten dobbeltseng på ca. 140 cm. I det andre rommet er det en sofa som kan gjøres om til en seng og et bord. Det er også et lite kjøleskap. Et av soverommene er et sammenhengende rom til naborommet.

Tomten er innbydende og hyggelig, og her kan du både leke og være helt stille, alt etter hvilket humør du er i. For å komme til sjøen går du en hyggelig og avslappende sti ca. 1 km til strandkanten, lange sandstrender og, om sommeren, innbydende badebyer. Hvis du kommer i den kalde årstiden, må du ikke gå glipp av en spasertur ved sjøen med en jakke for å se på dyrelivet, oppleve dagens skiftende lys eller rett og slett ta en fin og forfriskende spasertur.

Gå heller ikke glipp av en tur litt lenger inn i landet. Her finnes det skoger og turstier som er ideelle for både korte spaserturer og ordentlige dagsturer med piknik i ryggsekken.

Den hyggelige sommerbyen Falkenberg og den populære Skrea strand ligger like i nærheten, der du kan ta deg en dukkert i innendørsbassenget hvis sanden og havet ikke holder ønsket temperatur. Det finnes flere gode golfbaner i nabolaget. Det er også kort vei til Halmstad med sitt eventyrland og de vakre strendene i Tylösand. For den shoppingglade er det ikke langt med bil til "paradiset" Gekås i Ullared. Gå ikke glipp av en tur til innbydende Göteborg, der du kan besøke Liseberg, Universeum, Scandinavium og Ullevi eller bare spasere langs Avenyn. Nær fiske i Ätran, i nærheten av Ullared.

Fasiliteter

Anlagt hage : 800 m2
Badstue
Feriehus : 60 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 3 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Hav
Innhegnet hage
Kaffetrakter
Kvalitetshagemøbler
Oppvaskmaskin
Peisovn
Røykfritt hus
Sløyeplass ute
Støvsuger
Vaskemaskin

Plassering

Informasjon om feriehuset

Fakta

  • Bygge materiale: Tre
  • Utl. ikke til ungdomsgrupper
  • Kjæledyr: 2
  • Bygge (år): 1988
  • Renovert (år): 2014
  • Vår kvalitetsvurdering: 4
  • Senger for voksne: 5
  • Senger for barn: 1
  • Antall barn gratis (opptil 4 år): 0
  • Fasiliteter

  • 1 TV
  • Kabel-TV, skandinaviske kanal.
  • Stekeovn
  • Røykalarm
  • Antall barnestoler: 0
  • Antall barnesenger: 0
  • Rom

  • Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
  • Baderom - WC: Varmt og kaldt vann, Dusj
  • Kjøkken
  • Soverom nr. 1 - Dobbeltseng(er) (2 plasser)
  • Soverom nr. 2 - Enkeltsenge(er) (1 plasser)
  • Soverom nr. 3 ( Anneks 1 ) - Dobbeltseng(er) (2 plasser)
  • Soverom nr. 4 ( Anneks 1 ) - Sovesofa, madrass eller lign. (1 plasser)
  • Fasiliteter

  • Elektrisk komfyr : 4 kokeplater
  • Kjøleskap
  • Kaffetrakter
  • Vaskemaskin
  • Oppvaskmaskin
  • Støvsuger
  • Oppvarming / Energi

  • Helårsisolert.
  • Elektrisk oppvarming
  • Peisovn
  • Utenfor

  • Anlagt hage : 800 m2
  • Innhegnet hage
  • Hagemøbler
  • Gratis parkering på stedet : 3 Parkeringsplasser
  • Grill
  • Antall solsenger: 0
  • Terrasse el. lignende - Åpen og overdekket terrasse
  • I nærheten

  • Golfbane : 9000 m
  • Merket tursti : 9000 m
  • Avstand til flyplass: HAD : 33000 m
  • Avstand fiskemulighet: 800 m
  • Avstand innkjøpsmulighet: 7000 m
  • Nærmeste restaurant: 4000 m
  • Nærmeste beboelse: 30 m
  • Avst. til nærmeste vann/bading: 800 m (Sandstrand)
  • Nærmeste by: 14000 m (Falkenberg)
  • Fisketips

  • Sløyeplass ute
  • Laks/sjøørret
  • Fiske:Hele året
  • Fiskekort ikke påkrevd
  • Ferieinspirasjon og gode tilbud

    Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!

    Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.

    Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.

    Utforsk