Feriehus - La Sort den Jaume, Pollenca , Spania - EMF843 1
Feriehus - La Sort den Jaume, Pollenca , Spania - EMF843 2
Feriehus
La Sort den Jaume, Pollenca
EMF843

Feriehus - La Sort den Jaume, Pollenca , Spania

Førerkort- eller registreringsnummer: ETV/2645
  • Sleeps up to 6
  • 3 bedrooms
  • 1 bathroom
  • Up to 0 pets allowed
Når du tilbringer tid i den vakre, grønne hagen på Villa La Sort den Jaume, er du omgitt av utsikt over de majestetiske Tramuntanafjellene. Eventyrlystne reisende kan se frem til endeløse muligheter for rekreasjon og avslapning i det fri. Og det beste er at du ikke engang trenger å forlate eiendommen. Uteområdet er ikke bare for barn; alle kan nyte uforglemmelige stunder med bordtennis eller fotball. Hvis du blir svett, er det store bassenget med sine herlige forfriskninger bare noen få skritt unna. Her kan du plaske rundt så mye du vil, før du setter deg godt til rette i en av solsengene. Et langbord på den overbygde terrassen gir plass til at alle kan nyte delikatesser rett fra grillen. Takket være den dempede belysningen i uteområdet kan du nyte den milde øyluften til langt på kveld.

Dette er et feriehus på Fincallorca.

Når du vil flytte inn i huset, kan du sette deg godt til rette foran den åpne peisen, hvor du vil føle deg komfortabel. Fra sofaen eller lenestolen kan du se på satellitt-TV, og værmeldingen under oppholdet i sørlige himmelstrøk vil garantert få deg til å smile. Møblene, med sin typiske mallorcinske karakter, gir det lille ekstra og sørger for at du alltid har følelsen av å befinne deg på et av de vakreste stedene i verden. Spisebordet er ideelt for å nyte god mat, og i det tilstøtende kjøkkenet finner du alt du trenger for å tilberede den. Det er også et bord på selve kjøkkenet, så dere har god plass til å hakke opp de nyinnkjøpte grønnsakene fra markedet sammen. De fire koselige soverommene, tre med dobbeltseng og ett med to enkeltsenger, har alle klimaanlegg og deler bad, som også har et badekar for en avslappende avslutning på dagen. Villaen har også en safe for verdisaker, slik at du ikke trenger å bekymre deg for dem når du går på oppdagelsesferd på dagtid.

I nord venter en uberørt og vilt romantisk natur. Det er absolutt verdt å pakke med seg et par gode tursko. Badetøy er også å anbefale, for havet ligger bare 6 kilometer unna. Da befinner du deg i Port de Pollença, der en elegant marina byr på et ekte seilspektakel. I Cala Sant, som også ligger 6 km unna, er vannet spesielt turkist, og her kan snorklere utforske den vakre undervannsverdenen. Det går en vei forbi Villa La Sort den Jaume, som delvis er hørbar. Fordelen er at du raskt kan nå motorveien Ma-2200, som tar deg til severdighetene i nord. Sportsentusiaster vil finne en utfordring på Pollença golfbane, bare 4 kilometer unna.

Villa La Sort den Jaume tilbyr fantastisk utsikt over foten av Tramuntana-fjellene nord på øya. Det er mange tur- og sykkelstier i nærheten. I Port de Pollença, 6 km unna, finner du en marina og en strandpromenade med maritim stil. I Pollença, bare 1,5 km unna, er gamlebyen og de trange gatene rett og slett magiske. Inca ligger ca. 20 minutter unna med bil, og her kan du shoppe til du faller om.

Fasiliteter

30 Flex cancellations
All Inclusive
Barnevennlig
Espressokanne
Feriehus : 139 m2
Forbrukskostnader inkl.
Oppvaskmaskin
Røykfritt hus
Tysk TV
Tørketrommel
Utendørs basseng : 43 m2
Vaskemaskin
WiFi

Plassering

Informasjon om feriehuset

Fakta

  • Kjæledyr: 0
  • Renovert (år): 2023
  • Vår kvalitetsvurdering: 5
  • Senger for voksne: 6
  • Senger for barn: 0
  • Antall barn gratis (opptil 4 år): 2
  • Fasiliteter

  • Utendørs basseng : 43 m2
  • 1 TV
  • Tysk TV
  • Hårføner
  • Strykejern
  • Internett (trådløst)
  • Safe
  • Saltvannsbasseng
  • Muret grill
  • Utendørs dusj : 1 stk.
  • Utendørs kjøkken
  • Antall barnestoler: 1
  • Antall barnesenger: 1
  • Rom

  • Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
  • Baderom - WC: Varmt og kaldt vann, Dusj
  • Kjøkken
  • Soverom nr. 1 - Dobbeltseng(er) (2 plasser)
  • Soverom nr. 2 - Dobbeltseng(er) (2 plasser)
  • Soverom nr. 3 - Dobbeltseng(er) (2 plasser)
  • Stue
  • Fasiliteter

  • Gass-app. med stekeovn
  • Kjøleskap
  • Espressokanne
  • Mikrobølgeovn
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Oppvaskmaskin
  • Oppvarming / Energi

  • Klimaanlegg
  • Utenfor

  • Huske
  • Sklie
  • Fotballmål : 1 stk.
  • Utendørs bordtennis
  • Antall solsenger: 6
  • Terrasse el. lignende - Delvis overdekket terrasse
  • I nærheten

  • Golfbane : 5343 m
  • Avstand til flyplass: PMI : 60513 m
  • Avstand innkjøpsmulighet: 1377 m
  • Nærmeste beboelse: 24 m
  • Avst. til nærmeste vann/bading: 6273 m (Sandstrand)
  • Nærmeste by: 2102 m (Pollença)
  • Ferieinspirasjon og gode tilbud

    Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!

    Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.

    Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.

    Utforsk