I den lille, rolige landsbyen Plovanija, nær grensen til Slovenia og Kroatia, finner du dette vakre feriehuset med to etasjer som har utvendig forbindelse. Åpne, lyse og romslige rom gir en koselig følelse. Fra stuen i første etasje kan du nå den innbydende terrassen og svømmebassenget. Her kan du tilbringe mange solfylte timer med din favorittferielesning og forfriske deg i det kjølige vannet. Det er et kasino i landsbyen Plovanija. I den nærliggende byen Umag finner den årlige ATP-tennisturneringen sted (Umag ligger bare 10 minutters kjøretur fra huset). Et absolutt høydepunkt for sportsfans! Uansett om du planlegger en aktiv ferie eller bare vil koble av fra hverdagen og slappe av: Her finner du de perfekte omgivelsene for ferien din.
Feriehus
Umag-Plovanija
CIU273
Feriehus - Umag-Plovanija , Kroatia
- Sleeps up to 10
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
All Inclusive
Delvis havutsikt
Feriehus : 174 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Internet concept
Kaffetrakter
Naturtomt/anlagt hage : 800 m2
Oppvaskmaskin
Røykfritt hus
Utendørs basseng : 40 m2
Utsikt over landskap
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon