I fredelige omgivelser og med utsikt over fjellene, er dette hyggelige feriehuset med basseng veldig pittoresk. Den består av to soverom, to bad, kjøkken, stue, spisestue og galleri. I tillegg til bassenget har den inngjerdede eiendommen også en overbygd terrasse med hagemøbler og lekeapparater for barn. Det er mange tur- og sykkelstier i området for en aktiv ferie. Med bil kommer du raskt til den lille landsbyen Trilj ved elven Cetina. Vi anbefaler også å besøke den historiske byen Sinj og Dalmatias metropol, Split, hvis Diokletians palass og middelalderske sentrum er på UNESCOs liste.
Feriehus
Split-Trilj
CDC289
Feriehus - Split-Trilj , Kroatia
- Sleeps up to 6
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
4
out of 5
Fasiliteter
30 Flex cancellations
All Inclusive
Feriehus : 90 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 3 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Innegjerdet tomt
Internet concept
Kaffetrakter
Kvalitetshagemøbler
Livet utendørs
Naturtomt/anlagt hage : 800 m2
Oppvaskmaskin
Panoramautsikt over fjell
Peis
Røykfritt hus
Smart TV : 2 stk.
Støvsuger
Utendørs basseng : 21 m2
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon