Veldig hyggelig og ekstremt godt vedlikeholdt feriehus, veldig nær en offentlig lekeplass og en fotballgolfbane (10 m, her finner du også en sving og sandkasse). Huset er veldig lyst og vennlig, og fra den gode og romslige stuen / kjøkkenet med åpen takrygg og peisovn har du tilgang til den delvis overbygde terrassen med gode hagemøbler. Du kan få tilgang til mesaninen i 1. etasje via en stige. God og vindbeskyttet morgenterrasse på østsiden. I tillegg er du i gangavstand til Blåvandshuk golfbane og Ho Bugt.


Feriehus
Ho
P32689
Feriehus - Ho , Danmark
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 2 pets allowed
Fasiliteter
Adg. til Ho Feriecenter
Badstue
Barnevennlig
Feriehus : 117 m2
Gratis adgang til badeland.
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Internet concept
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Røykfritt hus
Støvsuger
Tørketrommel
Vaskemaskin
Vedovn
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon