Denne leiligheten ligger i første etasje i en interessant bygning ved Gråsten havn. En badeplass er derfor en del av leiligheten. Fra leiligheten har du en vakker utsikt over fjorden og den lille bukten med badestrand. Leiligheten er pent innredet, kjøkkenet er velutstyrt og funksjonelt. Du kan gå til byen og Gråsten slott, og Sønderborg og Flensburg med mange butikker, restauranter og koselig havnemiljø ligger en kort kjøretur unna. Leiligheten har boblebad, badstue og vedovn for hygge og oppvarming. En fin base for en god ferie.


Ferieleilighet
Gråsten Havnefront
F08021
Ferieleilighet - Gråsten Havnefront , Danmark
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 2 pets allowed
Fasiliteter
Badstue
Boblebad : 2 personer
Ferieleilighet : 92 m2
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Hagemøbler
Kabel-TV, tysk og skandinavisk
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
Røykfritt hus
Støvsuger
Vaskemaskin
Vedovn
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon