Ferieleiligheter i en bolig i det berømte boligområdet Rivabella, ca 4 km fra sentrum av Gallipoli, nær sjøen og svært nær de mest populære diskotekene i Salento og et badeland. Rivabella-området kjennetegnes av en lang stripe med fin hvit sand omkranset av en tett furuskog og middelhavsvegetasjon. Disse naturlige skjønnhetene, sammen med det krystallklare vannet, har bidratt til å gjøre dette til et av de mest attraktive områdene for turister. Leilighetene ligger i forskjellige etasjer i boligen. I nærheten finner du supermarkeder, restauranter, butikker, barer osv. Mulighet for avtaler med strender, diskoteker, typiske restauranter, sykkel / motorsykkel / bilutleie og mer for å tilbringe en uforglemmelig ferie. Klimaanlegg på forespørsel og mot et gebyr. Bildene er eksempler på bilder.


Ferieleilighet
Gallipoli
ISA348
Ferieleilighet - Gallipoli , Italia
Førerkort- eller registreringsnummer: IT075031B400103979
- Sleeps up to 6
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Ferieleilighet : 75 m2
Forbrukskostnader inkl.
Røykfritt hus
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon