For å komme til dette sjarmerende feriehuset i Frigiliana, nyter vi en veldig spesiell sti gjennom trange gater som til tider virker nesten som en slags labyrint. Ved ankomst til huset vil du imidlertid umiddelbart bli forelsket i den gamle arkitekturen og beundre utsikten fra terrassen med spektakulær utsikt over havet, fjellene og hundrevis av tak og terrasser av landsbyhus for dine føtter. Innenfor en radius på bare 5 km kan du nyte forskjellige aktiviteter og tidsfordriv, fra fotturer eller eventyrsport i elven Chillar, til en spasertur gjennom Nerja til den berømte utsiktsplattformen "Balcón de Europa".
Rekkehus
Frigiliana
EAS009
Feriehus - Frigiliana , Spania
Førerkort- eller registreringsnummer: CR/MA/01682
- Sleeps up to 3
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
All Inclusive
Forbrukskostnader inkl.
Hagemøbler
Hav
Havutsikt
Internet concept
Kaffetrakter
Rekkehus : 56 m2
Røykfritt hus
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon