Velkommen til dette feriehuset med idyllisk beliggenhet rett ved bredden av den vakre fjorden. Det er en stor brygge for grilling og avslapning. Du kan bade ved bryggen ved siden av huset. Dette er et vakkert tur- og fiskeområde, så det er perfekt for de som elsker naturen. I Dale kan du besøke fødestedet til dikteren Jakob Sande og se på en bautastein til hans minne. I Fjaler kommune finner du dype fjorder, ville elver og fosser og skogkledde fjell; dette området byr på gode muligheter for fiske, padling, sykling og fotturer - et perfekt reisemål for en aktiv ferie i Norge.


Feriehus
Flekke/Fjaler
N24102
Feriehus - Flekke/Fjaler , Norge
- Sleeps up to 11
- 4 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 2 pets allowed
Fasiliteter
Feriehus : 105 m2
Fjord
Gratis parkering på stedet : 3 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
Røykfritt hus
Sløyeplass ute
Støvsuger
Tomt direkte ved vann : 3500 m2
Vaskemaskin
Vedovn
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon