Den idylliske beliggenheten i Faxe Ladeplads og den store balkongen på huset, som er personlig innredet, sørger for en flott ferie med fantastisk utsikt. Du bør besøke Feddet Camping og Minibyen og spille minigolf. Regionen er perfekt for sykkel- og fotturer. Ved Faxe finner du skog og strand og halvøya Feddet med sitt unike lynglandskap. I Faxe kalksteinsbrudd kan du se tilbake på 63 millioner års historie.


Feriehus
Fakse Ladeplads
K51775
Feriehus - Fakse Ladeplads , Danmark
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Energispare-hus
Feriehus : 100 m2
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
Parabol, tysk og skandinavisk
Røykfritt hus
Støvsuger
Vaskemaskin
Vedovn
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon