Koselig feriehus i god stand og med en fantastisk beliggenhet i Erikstadt, med utsikt over innsjøen Vidöstern. Det er båtplass ved innsjøen. Du kan leie en ekstra båt og motor fra eieren. I Vidöstern kan du fiske godt etter gjedde, gjedde og abbor. Markise mot sjøen. Handikaptilpasset med ramper på alle terrasser og balkonger. Det er ingen dørtrinn i første etasje og toalettet er justerbart. I Lagan kan du besøke en elgpark, du kan også spille golf. Du kan handle i Värnamo (24 km). I Ljungby finner du det interessante Sagomuseet (24 km).
![Feriehus - Erikstad/Vidöstern , Sverige - S25001 1](https://image.novasol.com/pic/600/s25/s25001_main_01.jpg)
![Feriehus - Erikstad/Vidöstern , Sverige - S25001 2](https://image.novasol.com/pic/600/s25/s25001_view_01.jpg)
Feriehus
Erikstad/Vidöstern
S25001
Feriehus - Erikstad/Vidöstern , Sverige
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
4
out of 5
Fasiliteter
Anlagt hage : 1380 m2
Feriehus : 68 m2
Gratis parkering på stedet : 3 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Innsjø
Innsjø-/vannutsikt
Kaffetrakter
Kvalitetshagemøbler
Oppvaskmaskin
Parabol, tyske kanaler
Røykfritt hus
Sløyeplass ute
Støvsuger
Tørketrommel
Vaskemaskin
Vedovn
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon