Veldig fint lite feriehus med en fantastisk beliggenhet rett ved fjorden. Fra hytta har du en vakker utsikt over fjorden. Hytta har et lite naust 30 m fra hovedhytta. I naustet finner du både dusj og badstue. Det er veldig gode fiskemuligheter både i fjorden og i ferskvannet i nærområdet, så dette feriehuset er perfekt for fiskeentusiaster. Opplev flotte naturfenomener som isbreen Folgefonna, den spektakulære fossen Låtefossen og den populære klippen Trolltunga. Ta dagsturer til Bergen, Os og Rosendal. Fra hytta er det 50 m til parkeringsplassen.


Feriehus
Eikelandsosen/Fusa
N19632
Feriehus - Eikelandsosen/Fusa , Norge
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Alpint
Badstue
Feriehus : 48 m2
Fjord
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
Parabol, tyske kanaler
Røykfritt hus
Sløyeplass ute
Støvsuger
Tomt direkte ved vann : 1000 m2
Vaskemaskin
Vedovn
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon