I nærheten av Barnebosjön, like nordvest for Blomstermåla i Småland, finner du dette koselige feriehuset på en liten skogsgård med sauer. Hytta ligger nær skog og natur med en vakker innsjø ca 500 m fra huset. Huset har to soverom, hvorav det ene er et gjennomgangsrom. For de som setter pris på en ferie i naturen i Småland, er dette feriehuset et fint alternativ. For å nyte vannet og friheten ytterligere, kan du også leie en kano. Det er også flere muligheter for utflukter i nærområdet. Her kan du nå Blomstermåla etter ca 18 km. Hvis du kjører litt lenger øst - ca 26 km fra feriehuset - har du nådd havet.


Feriehus
Blomstermåla
S06366
Feriehus - Blomstermåla , Sverige
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Alpint
Anlagt hage : 500 m2
Badstue
Feriehus : 64 m2
Gratis parkering på stedet : 3 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Innsjø
Kaffetrakter
Røykfritt hus
Støvsuger
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon