Helt ytterst på Juelsmindehalvøya, i Bjørnsknude, venter dette vakre feriehuset på deg. På flere terrasser kan du nyte utelivet hele dagen. Landsbyen Juelsminde har en hyggelig marina og flere restauranter. Ikke langt fra huset finner du en vakker strand for å sole deg og avkjøle deg i de blå bølgene. Du har også mange muligheter for å fiske her, det er gode put & take-sjøer, og med fiskekort kan du fiske fra flere strender i havet. Legoland og Givskud Løvepark, Jyllands store attraksjoner, ligger innen rekkevidde. Naturen er variert her, og skogene og kysten vil garantert holde deg aktiv. Vindsurfing, sykling og fotturer er tilgjengelig her, og golf på Juelsminde golfbane ligger bare 10 minutter unna med bil. Den større byen Horsens ligger 20 minutter unna med bil. Som en spesiell opplevelse kan vi nevne kultursenteret i det tidligere fengselet.


Feriehus
Bjørnsknude Strand
D3072
Feriehus - Bjørnsknude Strand , Danmark
- Sleeps up to 8
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 2 pets allowed
Fasiliteter
Aircondition
Anlagt hage : 1300 m2
Energispare-hus
Feriehus : 89 m2
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Parabol, tysk og skandinavisk
Røykfritt hus
Støvsuger
Tørketrommel
Vaskemaskin
Vedovn
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon