Feriehuset ligger i en skråning i utkanten av landsbyen Somme-Leuze, så du har en drømmeaktig utsikt fra huset. Somme-Leuze ligger ved foten av Ardennene, 60 km sør for Liège og 10 km vest for Durbuy. Innenfor en radius på 50 km ligger de viktigste turistattraksjonene, som hulene i Han, La Roche og Dinant. Landskapet er preget av små elver, mye skog og unik utsikt over Ardennene. Den romantiske byen Durbuy har mange butikker og restauranter. Området rundt er ideelt for turer gjennom det vakre landskapet, en kajakktur på Ourthe eller en terrengsykkeltur. Feriehuset Nicole har en stor hage og en terrasse med luksuriøse hagemøbler.


Ourthe et Somme
Somme-Leuze
BNA014
Feriehus - Somme-Leuze , Belgia
- Sleeps up to 8
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Anlagt hage : 2000 m2
Badstue
Feriehus : 180 m2
Gratis parkering på stedet : 4 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Internet concept
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Panoramautsikt landskapet
Peis
Røykfritt hus
Tørketrommel
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon